Yeni yerler görme arzusuyla dolmaya başladığınız ve havaların gitgide ısınmasıyla seyahatlerinizi planladığınız bugünlerde kara kara uçağa nasıl bineceğinizi düşünüyorsanız “Keyifle Uçuyorum” programımız tam size göre!

Belki uçağa hiç binemiyorsunuz, belki de çeşitli ilaçlar veya alkol ile uçuşu atlatmaya çalışıyorsunuz. Uçuş korkusu, en yaygın görülen korkulardan biridir ve özellikle seyahat özgürlüğünü kısıtlamaktadır. Ancak yapılan araştırmalar gösteriyor ki özgürlüğünüzü tekrar, kolayca, çabucak kazanmanız mümkün. Peki nasıl?

“Sanal gerçeklik terapisi” (Virtual Reality Therapy) tekniğini kullandığımız ve Türkiye’de ilk defa ekibimizin oluşturduğu “Keyifle Uçuyorum™” programımız size bu konuda yardımcı olacak.

İlk olarak psikolojik değerlendirmeden geçip, rahatlama tekniklerini öğreneceksiniz. Ardından bire bir Boeing 737 kokpitine girip uçuş deneyimi yaşayacaksınız. Resmi pilot eğitimlerinde kullanılan simülatörümüzde farklı senaryoları, kontrol tamamen sizde olarak deneyimleyeceksiniz. Uçuş hakkında bilgiler edinecek, deneyimli uçuş eğitmeni ve psikolog eşliğinde uçuş deneyimleri yaşayacak ve kendinizi hem uçuş esnasında hem de hayatınızın diğer alanlarında gevşetip kaygınızı yatıştırabileceğiniz becerilere sahip olacaksınız.

Detaylı bilgi için mail adresimizden ve telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Tel: 0 (212) 352 7087 – 0 (530) 516 5300

E-Posta: keyif@keyifleucuyorum.com